FbC Aligators

Vás informuje o zápasech 4. hracího víkendu 22.9 – 23.9. 2018

 

Sobota 22.9.

3. kolo Národní liga – skupina východ (SH ZŠ Mařádkova Opava)

19:00 S.K. P.E.M.A. OPAVA vs. Aligators Klobouky Teamstore.cz

Textový online přenos: Online přenos

 

Regionální liga mužů – skupina 6 – 1. kolo (SH ZŠ Holešov)

10:30 FBK Atlas Blansko vs. FbC Aligators Sokol Bučovice B

Textový online přenos: Online přenos

15:00 FbC Aligators Sokol Bučovice B vs. Florbal Kuřim

Textový online přenos: Online přenos

 

Jihomoravská soutěž mužů – 1. kolo (SC Želva Dubňany)

09:00 F.A.T.R. B vs. FbC ReActive Aligators E

Textový online přenos: Online přenos

12:00 FbC ReActive Aligators E vs. MAH Košér Orel Telnice C

Textový online přenos: Online přenos

 

1. kolo Jihomoravský přebor starších žáků – skupina A (SH Lužice)

09:00 T.J. Sokol Strážnice vs. FbC Aligators Bučovice Klobouky

Textový online přenos: Online přenos

11:40 FbC Aligators Bučovice Klobouky vs. ŠSK ZŠ Očovská Hodonín

Textový online přenos: Online přenos

 

Liga veteránů – skupina 6 – 1. kolo (ZŠ Slavkov)

10:10 FbC Aligators vs. FBŠ Hattrick Brno

Textový online přenos: Online přenos

11:50 Florbal Holešov vs. FbC Aligators

Textový online přenos: Online přenos

 

Liga mladších žákyň – skupina 6 (3+1) – 1. kolo (Tělocvična ZŠ Horní)

09:25 Bulldogs Brno vs. FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice
10:15 Hornets Brno ZŠ Horní vs. FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice
11:05 FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice vs. K1 Florbal Židenice Girls
11:55 FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice vs. TJ Znojmo LAUFEN CZ – G

Liga starších žákyň – skupina 6 – 1. kolo (SH SportPoint Brno)

09:35 FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice vs. TJ Znojmo LAUFEN CZ – G
11:20 FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice vs. 1. AC Uherský Brod
12:30 Bulldogs Brno vs. FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice
13:40 K1 Florbal Židenice Girls vs. FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice

 

Neděle 23.9.

2. liga juniorů – skupina 6 – 1. kolo (SH Širůch Staré Město)

10:30 Hornets Brno ZŠ Horní vs. FbC Aligators

Textový online přenos: Online přenos

14:00 FbC Aligators vs. FBC SLOVÁCKO

Textový online přenos: Online přenos

 

2. liga juniorek – skupina 6 a 7 – 1. kolo (SH SŠP Rooseveltova Olomouc)

09:30 FBC Přerov vs. FbC Aligators Pozořice

Textový online přenos: Online přenos

12:30 FbC Aligators Pozořice vs. FBS Olomouc

Textový online přenos: Online přenos

 

2. liga žen – skupina 6 – 1. kolo (SH Spartak Hluk)

11:15 K1 Florbal Židenice B vs. FbC Aligators Orel Moutnice B

Textový online přenos: Online přenos

13:45 FbC Aligators Orel Moutnice B vs. FBK Spartak Hluk

Textový online přenos: Online přenos

 

Jihomoravská liga elévů (3+1) – 1. kolo (SOU Kyjov)

09:50 FbC Aligators Brumovice Klobouky vs. T.J. Sokol Hodonín
10:40 FRC Mikulov vs. FbC Aligators Brumovice Klobouky
11:55 FBC Dragons Black vs. FbC Aligators Brumovice Klobouky
12:45 FbC Aligators Brumovice Klobouky vs. TJ Sokol Hovorany

Jihomoravská liga elévů (3+1) – 2. kolo (SOU Kyjov)

09:25 FBC Dragons Green vs. FbC Aligators Moutnice Šitbořice
10:15 F.A.T.R. Dubňany vs. FbC Aligators Moutnice Šitbořice
11:05 FbC Aligators Moutnice Šitbořice vs. Florbal Hodonín
11:55 FbC Aligators Moutnice Šitbořice vs. FBC SLAVKOV

 

Orelská liga mladších žáků – 1. kolo (SOU Kyjov)

10:30 FbC Aligators vs. Dolní Bojanovice
12:00 FbC Aligators G vs. Dolní Bojanovice
13:30 TJ Holubice vs. FbC Aligators
14:15 Florbal Hodonín vs. FbC Aligators G