Dorostenky FbC Aligators 16.9.2018 odehrály ve Zlíně svůj první turnaj v sezóně, kde se střetly se Zlínem Lions a Bulldogs Brno.

V prvním zápase se Zlínem to byl vyrovnaný boj. Dělaly jsme hodně chyb, kterých jsme si vědomi a budeme na nich dále pracovat. Ale i přes chyby se holky vzchopily a zápas vyhrály 5:4.

Zlín Lions – FbC Aligators ZŠ Pozořice 4:5
branky:
5. Anna Schovajsová, 22. Kristýna Kapuciánová, 32. Adéla Hlaďová, 33. Adéla Hlaďová – 1. Natálie Adamcová, 12. Veronika Machálková, 18. Anna Machálková, 24. Natálie Šurýnová, 33. Bára Machálková; rozhodčí: Miroslav Steiger – Jiří Kotolan; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Patricie Pivodová ?, Lenka Richterová ? – Eva Kulíšková ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 2:1;

Druhý zápas pro nás nezačal vůbec dobře. Dostaly jsme rychlý gól a následoval další, který nám sebevědomí moc nezvedl. První třetina pro nás nebyla vůbec úspěšná a děvčata se musela začít soustředit. Postupem zápasu, ve kterém jsme měly několik oslabení a jednu přesilovou hru jsme dokázaly i tento zápas dotáhnout do vítězného konce. Ovšem tento zápas byl plný stresu a napětí, ale i toto do sportu patří. Utkání nakonec dopadlo v náš prospěch 5:3. Děvčatům moc gratulujeme a doufáme, že se jim bude dařit i nadále.

FbC Aligators ZŠ Pozořice – Bulldogs Brno 5:3
branky:
13. Anna Machálková, 14. Natálie Adamcová, 19. Kristýna Vaňková, 29. Anna Formanová, 33. Monika Devetterová – 2. Anna Brucháčková, 10. Klára Porhajmová, 19. Anna Brucháčková; rozhodčí: Roman Grabovský – Michal Drápal; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Eva Kulíšková ? – Jana Prátová ?; po třetinách: 0:2, 3:1, 2:0;