V pátek 20.4. se v Křenovicích odehrálo předkolo play-off, kde se utkaly naše dorostenky s FbS Olomoucí. Naše holky nastoupily v prvním zápase v plném počtu. I přesto šlo poznat, že Olomouc je v tomto utkání favorit. Zde šlo vidět, že naše děvčata mají co dohánět. Ať už ve fyzičce nebo technice. Projevilo se zde hned několik slabin, které je potřeba vylepšit. Díky tomu jsme prohráli 3:0 první třetinu, kde jsme byli velmi zaskočeni soupeřem a jeho rychlostí. Ve druhé třetině jsme se vzchopili, prosadili se a dokonce jsme vyhráli druhou třetinu 2:0. Ovšem naše nadšení nestačilo a nedokázali jsme naši ztrátu dohnat. Ba naopak se ztráta ještě navýšila. První zápas skončil 7:3 ve prospěch hostí.

Po prvním zápase byla děvčata lehce rozladěná, ale do druhého zápasu šly s tím, že nemůžou nic ztratit. Zápas měl velmi podobný rytmus jako první, ale bohužel se nám nepodařilo prosadit vůbec. Děvčata dělala někdy základní chyby, které byly hned potrestány. Děvčata do toho šla naplno, ale i tak zápas skončil opět ve prospěch hostí a to tentokrát 6:0. Díky tomu teď víme, co zlepšit a na čem budeme pracovat přes léto. Hostům gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v play-off.

FbC Aligators ZŠ Pozořice  – FBS Olomouc   3:7

FbC Aligators ZŠ Pozořice – FBS Olomouc   0:7