Florbalový klub Aligators

si vás dovoluje informovat o svých zápasech:

14.4.2018  2. liga juniorů – skupina 6  (TJ ČKD Blansko)

11:30   FbC Aligators – Florbal Vsetín   2:3

14:00   FbC Aligators – FBK Atlas Blansko   7:4

14.4.2018   Jihomoravská liga mladších žáků  – skupina A (SH Dambořice)

  9:00   FbC Aligators Brumovice – FBC ZŠ Komenského SLAVKOV   1:3

11:20   FbC Aligators Sokol Bučovice – FRC Mikulov   6:2

12:30   FbC Aligators Sokol Bučovice – FbC Aligators Brumovice   8:1

13:40   FbC Aligators Sokol Bučovice – FBC ZŠ Komenského SLAVKOV   9:2

14:15   FbC Aligators Brumovice – FRC Mikulov   0:3

14.4.2018   Jihomoravská liga mladších žáků  – skupina A (SH SOU Kyjov)

10:10   FbC Aligators Klobouky Moutnice – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín   2:3

11:20   FbC Aligators Klobouky Moutnice – F.A.T.R. Dubňany   0:8

13:05   FbC Aligators Klobouky Moutnice – FBC Dragons – black   1:11

14:15   FbC Aligators Klobouky Moutnice – TJ Sokol Hovorany   4:3

14.4.2018 Jihomoravská liga mladších žáků (žákyně) – skupina B (SH SportPoint Brno)

10:10   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – FBŠ Hattrick Brno A   1:3

11:20   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – Troopers FK Orel Telnice Black   2:3

13:05   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – FBK Atlas Blansko   0:10

14:15   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – itelligence Bulldogs Brno G   2:3

14.4.2018   Orelská liga žen (SH ZŠ Slavkov u Brna)

13:20   FbC Aligators C – FBO Orel Boskovice   5:1

14:30   FbC Aligators  C – Orel Šlapanice   7:1

15:40   FbC Aligators  C – Orel Kuřim   2:0

14.4.2018   Orelská liga mladších žáků  – divize Jih (SH ZŠ Slavkov)

  8:30   FbC Aligators  – Orel Šlapanice   8:0

10:00   FbC Aligators – Orel Křenovice  12:2

15.4.2018  Jihomoravský přebor mužů – skupina B (SC Želva Dubňany)

10:15   FbC Aligators Šitbořice D – SK Florbal Grušáci Sivice   3:8

12:00   FbC Aligators Šitbořice D – X-TEAM BZENEC   6:7

15.4.2018   Jihomoravská liga přípravek – skupina A (SH SOU Kyjov)

  9:20   FbC Aligators Brumovice Klobouky – FbC Aligators Šitbořice Moutnice

  9:40   FbC Aligators Šitbořice Klobouky G – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín B

10:00   FbC Aligators Šitbořice Moutnice – FBC Dragons – green DDM Kyjov

10:20   FbC Aligators Šitbořice Klobouky G – FbC Aligators Brumovice Klobouky

10:40   FbC Aligators Šitbořice Moutnice – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín B

11:00   FbC Aligators Brumovice Klobouky – FBC Dragons – green DDM Kyjov

11:20   FbC Aligators Šitbořice Klobouky G – FbC Aligators Šitbořice Moutnice

11:40   FbC Aligators Brumovice Klobouky – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín B

12:00   FbC Aligators Šitbořice Klobouky G – FBC Dragons – green DDM Kyjov

15.4.2018   Orelská liga starších žáků  – divize Jih (SH ZŠ Slavkov)

11:15   FbC Aligators  – Dolní Bojanovice U15   7:4

12:45   FbC Aligators – Orel Šlapanice   3:2