Florbalový klub Aligators

si vás dovoluje informovat o svých zápasech:

7.4.2018  Jihomoravský přebor mužů – skupina B (SH Rousínov)

  9:00   FbC Aligators Šitbořice D – TJ Sokol Lanžhot B   1:9

13:15   FbC Aligators Šitbořice D – FRC Mikulov   7:6

7.4.2018  1. liga dorostenek – skupina 6 (SH SportPoint Brno)

10:05   FbC Aligators ZŠ Pozořice  – Zlín Lions   5:2

13:20   FbC Aligators ZŠ Pozořice – SK Snipers Slavičín   4:1

7.4.2018  2. liga dorostenců – skupina 6 – skupina A (VUT CESA Brno)

10:15  FbC Aligators ZŠ Klobouky – FK TROOPERS Moravany   7:2

14:00  FbC Aligators ZŠ Klobouky – FBC SLAVKOV   1:7

7.4.2018  Liga mladších žákyň – skupina 6 (Sokolovna Šitbořice)

10:00   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – Hornets Brno ZŠ Horní   4:4

11:15   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – K1 Florbal Židenice Girls   5:5

12:30   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – FBC Dragons – Pink   6:4

13:45   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – TJ Znojmo LAUFEN CZ – G   2:4

7.4.2018   Jihomoravská liga elévů – skupina A (SH TEZA Hodonín)

  9:50   FbC Aligators Sokol Bučovice  – Florbal Hodonín B

10:40   FbC Aligators Sokol Bučovice  – FBC Dragons – black

11:55   FbC Aligators Sokol Bučovice  – FBC Dragons – green DDM Kyjov

12:45   FbC Aligators Sokol Bučovice  – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín B

7.4.2018   Orelská liga mužl  – divize Střed (SH Blansko)

16:00   Orel Moutnice – Orel Vyškov

18:00   Orel Moutnice – Orel Kuřim

8.4.2018  2. liga juniorek – skupina 6 a 7 (TJ Spartak Uherský Brod)

10:30   FbC Aligators Pozořice – Florbal Vsetín   4:5

13:30   FbC Aligators Pozořice  – FBC Ossiko Třinec   1:7

8.4.2018  Jihomoravský přebor starších žáků – skupina A (SH Valtice)

11:10   FbC Aligators Klobouky Bučovice –  Orel Dolní Bojanovice   5:4

13:20   FbC Aligators Klobouky Bučovice – TJ Sokol Lanžhot   7:6

8.4.2018   Jihomoravská liga přípravek – skupina A (SH TEZA Hodonín)

  9:40   FbC Aligators Šitbořice Klobouky G – T.J. Sokol Hodonín

10:20   FbC Aligators Šitbořice Klobouky G – Dragons – DDM Kyjov

11:20   FbC Aligators Šitbořice Klobouky G – FBC Dragons – green DDM Kyjov

12:00   FbC Aligators Šitbořice Klobouky G – Florbal Hodonín

8.4.2018   Jihomoravská liga přípravek – skupina A (SH TEZA Hodonín)

  9:20   FbC Aligators Šitbořice Moutnice – FbC Aligators Brumovice Klobouky

10:00   FbC Aligators Šitbořice Moutnice – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín

10:20   FbC Aligators Brumovice Klobouky – TJ Sokol Lanžhot

10:40   FbC Aligators Šitbořice Moutnice – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín B

11:00   FbC Aligators Brumovice Klobouky – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín

11:20   FbC Aligators Šitbořice Moutnice – TJ Sokol Lanžhot

11:40   FbC Aligators Brumovice Klobouky – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín B