Florbalový klub Aligators

si vás dovoluje informovat o svých zápasech:

22.2.2018  2. liga juniorek – skupina 6 a 7 (SH SŠP Rooseveltova Olomouc)

18:30   FbC Aligators Pozořice  – FBS Olomouc   2:5

23.2.2018  2. liga juniorek – skupina 6 a 7 (SH SportPoint Brno)

19:30   FbC Aligators Pozořice  – itelligence Bulldogs Brno   0:7

24.3.2018  Jihomoravská liga mužů (SH ZŠ Slavkov)

12:50   FbC Aligators Orel Šlapanice C – FBC SLAVKOV   5:6

15:40   FbC Aligators Orel Šlapanice C – FBK Panthers Baník Ratíškovice   6:3

24.3.2018  Jihomoravský přebor mužů – skupina B (SH Valtice)

10:00   FbC Aligators Šitbořice D – TJ Sokol Břeclav   3:4

13:00   FbC Aligators Šitbořice D – TJ Znojmo LAUFEN CZ B   7:8

24.3.2018  Liga mladších žákyň – skupina 6 (SH TJ Znojmo)

  9:50   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – K1 Florbal Židenice Girls   9:1

10:40   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – FBC Dragons – Pink   12:0

11:55   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – itelligence Bulldogs Brno   4:5

12:45   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – TJ Znojmo LAUFEN CZ – G   4:2

25.3.2018  Regionální liga mužů – skupina 6 (SH Křenovice)

12:00   FbC Aligators Sokol Bučovice B – Florbal Vsetín   4:3

15:00   FbC Aligators Sokol Bučovice B – Florbal Kuřim   10:9

25.3.2018  2. liga žen – skupina 6 (SH Spartak Hluk)

10:00   FbC Aligators Orel Moutnice  – FBK Spartak Hluk    5:3

13:00   FbC Aligators Orel Moutnice – Bulldogs Brno B   2:2

25.3.2018  2. liga dorostenců – skupina 6 – skupina A (SH TEZA Hodonín)

10:15  FbC Aligators ZŠ Klobouky – FBŠ Hattrick Brno B   6:6

14:00  FbC Aligators ZŠ Klobouky – FRC Mikulov   3:1

25.3.2018  1. liga dorostenek – skupina 6 (SH TJ Znojmo)

  9:55   FbC Aligators ZŠ Pozořice  – TJ Znojmo LAUFEN CZ   0:4

12:40   FbC Aligators ZŠ Pozořice – K1 Florbal Židenice   0:3

25.3.2018   Jihomoravská liga elévů – skupina A (SC Želva Dubňany)

  9:25   FbC Aligators Moutnice Šitbořice – FbC Aligators Brumovice Klobouky

10:40   FbC Aligators Moutnice Šitbořice – FRC Mikulov

11:30   FbC Aligators Moutnice Šitbořice – F.A.T.R. Dubňany

12:20   FbC Aligators Moutnice Šitbořice – TJ Sokol Hovorany

25.3.2018   Jihomoravská liga elévů – skupina A (SC Želva Dubňany)

  9:25   FbC Aligators Brumovice Klobouky – FbC Aligators Moutnice Šitbořice

10:15   FbC Aligators Brumovice Klobouky – F.A.T.R. Dubňany

11:05   FbC Aligators Brumovice Klobouky – TJ Sokol Hovorany

11:55   FbC Aligators Brumovice Klobouky – FRC Mikulov