Florbalový klub Aligators

si vás dovoluje informovat o svých zápasech:

3.3.2018  1. liga žen – skupina východ (SH Křenovice)

18:00   PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  – SK Jihlava   8:7p

Odkaz na záznam video-přenosu: http://jdem.cz/du9z99

3.3.2018   Národní liga mužů – play down  (SH Rousínov)

20:00   FbC Aligators Klobouky – TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons   4:5

3.3.2018  2. liga dorostenců – skupina 6 – skupina A (SH Tuřany)

10:15  FbC Aligators ZŠ Klobouky – K1 Florbal Židenice   4:0

12:45  FbC Aligators ZŠ Klobouky – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín   5:7

3.3.2018 Jihomoravská liga mladších žáků  (kde hrají naše starší žákyně) – skupina B (SH SportPoint Brno)

  9:00   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – intelligence Bulldogs Brno G   2:2

11:15   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice –TJ Znojmo LAUFEN CZ – G   2:2

11:50   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – FBC Dragons   1:2

3.3.2018   Jihomoravská liga mladších žáků  – skupina A (Tělocvična ZŠ Bučovice)

  9:30   FbC Aligators Brumovice – FBC Dragons – green   13:0

11:15   FbC Aligators Sokol Bučovice – FBC Dragons – black   5:4

13:00   FbC Aligators Sokol Bučovice – F.A.T.R. Dubňany   4:6

14:45   FbC Aligators Sokol Bučovice – TJ Sokol Hovorany   neodehrálo se

3.3.2018   Jihomoravská liga přípravek – skupina A (Sokolovna Šitbořice)

  9:00   FbC Aligators Šitbořice Moutnice – FBC Dragons – green DDM Kyjov

10:00   FbC Aligators Šitbořice Moutnice –T.J. Sokol Hodonín

11:00   FbC Aligators Šitbořice Moutnice –Florbal Hodonín

12:00   FbC Aligators Šitbořice Moutnice – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín

3.3.2018   Orelská liga žen (SH SSK Tišnov)

10:30   FbC Aligators C – Orel Brno-Židenice   5:3

11:40   FbC Aligators  C – Orel Šlapanice   4:0

12:50   FbC Aligators  C – Orel Kuřim   5:1

4.3.2018   Národní liga mužů – play down  (SH Rousínov)

15:00   FbC Aligators Klobouky – TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons  10:2

4.3.2018 1. liga žen – skupina východ (SH SK Jihlava)

13:30   PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  – SK Jihlava   3:4sn

4.3.2018  1. liga dorostenek – skupina 6 (SH SPŠ Zlín)

  9:00   FbC Aligators ZŠ Pozořice  – SK Snipers Slavičín   2:1

11:10   FbC Aligators ZŠ Pozořice –itelligence Bulldogs Brno   4:1

4.3.2018   Jihomoravská liga mladších žáků  – skupina A (SH TEZA Hodonín)

  9:00   FbC Aligators Brumovice – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín   1:4

  9:35   FbC Aligators Klobouky Moutnice – FBC ZŠ Komenského Slavkov   1:12

10:10  FbC Aligators Brumovice – FRC Mikulov   6:1

11:20   FbC Aligators Klobouky Moutnice – FRC Mikulov   2:8

11:55  FbC Aligators Brumovice – FBC ZŠ Komenského Slavkov   3:1

12:30   FbC Aligators Klobouky Moutnice – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín   2:9

13:40   FbC Aligators Klobouky Moutnice – FbC Aligators Brumovice   0:2

4.3.2018   Jihomoravská liga přípravek – skupina A (Sokolovna Šitbořice)

  9:00   FbC Aligators Šitbořice Klobouky G – FbC Aligators Brumovice Klobouky

  9:40   FbC Aligators Šitbořice Klobouky G – F.A.T.R.

10:00   FbC Aligators Brumovice Klobouky – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín

10:40   FbC Aligators Šitbořice Klobouky G – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín

11:00   FbC Aligators Brumovice Klobouky – FBC Dragons – DDM Kyjov

11:40   FbC Aligators Šitbořice Klobouky G – FBC Dragons – DDM Kyjov

12:00   FbC Aligators Brumovice Klobouky – F.A.T.R.

4.3.2018   Orelská liga starších žáků  – divize Jih (SH F.A.T.R. Dubňany)

11:15   FbC Aligators – Orel Tuěšany   12:2

12:45   FbC Aligators  – Dolní Bojanovice U15   5:3