Florbalový klub Aligators

si vás dovoluje informovat o svých zápasech:

24.2.2018   Národní liga mužů – skupina východ (SH ZŠ Mařádkova Opava)

19:30   FbC Aligators Klobouky – S.K. P.E.M.A. OPAVA   5:8

24.2.2018  Jihomoravská liga mužů (SH Rousínov)

10:00   FbC Aligators Orel Šlapanice C – K1 Florbal Židenice   4:3

16:00   FbC Aligators Orel Šlapanice C – TJ Čechie Zastávka   5:4

24.2.2018  2. liga juniorů – skupina 6  (SH SPŠ Zlín)

  9:00   FbC Aligators – Hornets Brno ZŠ Horní   4:3

11:30   FbC Aligators – SFK Kozel Počenice   7:2

24.2.2018  2. liga juniorek – skupina 6 a 7 (SH ZŠ Slavkov)

10:00   FbC Aligators Pozořice  – FBC Přerov   10:3

13:30   FbC Aligators Pozořice – Florbal PEGRES Havířov   4:1

24.2.2018  Liga mladších žákyň – skupina 6 (SH TJ Znojmo)

  9:50   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – itelligence Bulldogs Brno   6:6

10:40   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – K1 Florbal Židenice Girls   6:2

11:55   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – Hornets Brno ZŠ Horní   14:1

12:45   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – TJ Znojmo LAUFEN CZ – G   3:1

24.2.2018   Jihomoravská liga elévů – skupina A (SOU Kyjov)

  9:25   FbC Aligators Moutnice Šitbořice – FBC SLAVKOV

10:40   FbC Aligators Moutnice Šitbořice – FRC Mikulov

11:30   FbC Aligators Moutnice Šitbořice – FBC Dragons – black

12:20   FbC Aligators Moutnice Šitbořice – Florbal Hodonín

24.2.2018   Jihomoravská liga elévů – skupina A (SOU Kyjov)

  9:25   FbC Aligators Brumovice Klobouky – Florbal Hodonín B

10:40   FbC Aligators Brumovice Klobouky – TJ Sokol Lanžhot

11:30   FbC Aligators Brumovice Klobouky – TJ Sokol Hovorany

12:20   FbC Aligators Brumovice Klobouky –FBC Dragons – green DDM Kyjov

24.2.2018   Jihomoravská liga elévů – skupina A (SH TEZA Hodonín)

  9:50   FbC Aligators Sokol Bučovice  – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín

10:40   FbC Aligators Sokol Bučovice  – T.J. Sokol Hodonín

11:55   FbC Aligators Sokol Bučovice  – F.A.T.R. Dubňany

12:45   FbC Aligators Sokol Bučovice  – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín B

25.2.2018  2. liga žen – skupina 6 (SH ZŠ Slavkov)

10:00   FbC Aligators Orel Moutnice  – Bulldogs Brno B   0:1

14:15   FbC Aligators Orel Moutnice – TJ Znojmo LAUFEN CZ   7:2

25.2.2018  Jihomoravský přebor starších žáků – skupina A (TJ ČKD Blansko)

  9:00   FbC Aligators Klobouky Bučovice –  FBŠ Hattrick Brno B   3:5

11:10   FbC Aligators Klobouky Bučovice – Sokol Brno I – FBC Sokol Adamov   1:6