Florbalový klub Aligators

si vás dovoluje informovat o svých zápasech:

17.2.2018   Národní liga mužů – skupina východ (SH SŠIEŘ Rožnov p. R.)

19:00   FbC Aligators Klobouky – 1. FBK ROŽNOV P/R   2:6

17.2.2018 1. liga žen – skupina východ (SH Rousínov)

20:00   PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  – FBŠ Jihlava   23:2

Odkaz na záznam video-přenosu: http://jdem.cz/dtxtg3

17.2.2018  Regionální liga mužů – skupina 6 (SH Morkovice)

11:30   FbC Aligators Sokol Bučovice B – TJ Sokol Lanžhot   4:4

16:00   FbC Aligators Sokol Bučovice B – FBC Sokol Ivanovice na Hané   7:3

17.2.2018  2. liga dorostenců – skupina 6 – skupina A (SH SportPoint Brno)

  9:00  FbC Aligators ZŠ Klobouky – Bulldogs Brno B   3:5

11:30  FbC Aligators ZŠ Klobouky – FBK Atlas Blansko   7:7

17.2.2018   Jihomoravská liga mladších žáků  – skupina B (SH ZŠ Dambořice)

10:00   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – itelligence Bulldogs Brno Orange   2:7

11:45   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – Sokol Brno I EMKOCase Gullivers   1:4

13:30   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – K1 Florbal Židenice   1:5

15:15   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – TJ Znojmo LAUFEN CZ – G   3:3

17.2.2018   Orelská liga starších žáků  – divize Jih (SH ZŠ Slavkov)

  9:45   FbC Aligators – Gepardi DDM Helceletka Brno   7:2

12:45   FbC Aligators  – Dolní Bojanovice U14   9:0

18.2.2018  Liga veteránů – skupina 6 (SH Tuřany)

10:00   FbC Aligators – FbC Holešov   2:4

13:45   FbC Aligators – FbC PSYCHO Brno-ZŠ Horní   2:9

18.2.2018 1. liga žen – skupina východ (MSH Vodova Brno)

14:00   PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  – itelligence Bulldogs Brno   3:4

Odkaz na záznam video-přenosu: http://jdem.cz/dudmu7

18.2.2018   Jihomoravská liga mladších žáků  – skupina A (SOU Kyjov)

  9:35   FbC Aligators Sokol Bučovice –TJ Sokol Hovory   8:0

10:10  FbC Aligators Brumovice – FBC Dragons – green   4:1

10:45   FbC Aligators Sokol Bučovice – FBC Dragons – black   3:3

11:20   FbC Aligators Brumovice – TJ Sokol Hovorany   4:1

11:55   FbC Aligators Sokol Bučovice – FBC Dragons – Green   4:1

13:05   FbC Aligators Sokol Bučovice – FbC Aligators Brumovice   6:3

14:15   FbC Aligators Brumovice – FBC Dragons – black   1:7

18.2.2018   Orelská liga mladších žáků  – divize Jih (SH Křenovice)

16:00   FbC Aligators – Florbal Hodonín   4:3

18:15    FbC Aligators  – Orel Šlapanice   2:3