Související zápasy

SHRNUTÍ JUNIORSKÉHO POČÍNÁNÍ

Přinášíme Vám reportáž z uplynulého turnaje našeho U19 juniorského týmu, kde se kluci utkali s TROOPERS a Dragons Kyjov. Zároveň by Vás tým Tomáše Linharta chtěl pozvat na následující utkání na domácí půdě v Křenovicích.

Minulý turnaj se naši junioři utkali v Kyjově s týmy Troopers a právě s domácími Kyjováky.
Nyní je v neděli doma v Křenovicích čekají kluci ze Zlína a Blanska a naši juníci doufají, že se dočkají domácí podpory.

Zápas s Troopers byl pro nás velmi očekávaný, jelikož to byl zatím asi nejtěžší soupeř, který nás čekal. Tým, ve kterém si už většina hráčů vyzkoušela nějaký zápas v Národní lize, si minulý zápas zastřílel a tomu jsme se chtěli vyvarovat. Naši kluci se už ve 36. vteřině dostali do vedení, avšak to nemělo dlouhé trvání. Za 2 a půl minuty bylo srovnáno a bohužel na konci první třetiny byl stav 3:1 pro Troopers.
Začátek druhé třetiny byl hodně bláznivý. Během 4 minut padly 4 góly, z toho 3 jsme vstřelili my a to znamenalo vyrovnání utkání. Na konci třetiny jsme dostali několik možností skórovat z přesilovek, avšak ty byly v našem podání tento zápas velmi tristní a odskočit se nám nepodařilo.
Třetí třetina začala opět rychlým gólem jako dvě předchozí, bohužel však do vedení šli Troopers. Za tři minuty přidali další a dokráčeli si pro 3 body.

Druhý zápas měl být o poznání jednodušší, ale na hřišti to však nevypadalo. První třetina byla velmi nezáživná, jediným světlým okamžikem bylo naše ubráněné oslabení. Ve druhé třetině už to bylo o poznání zajímavější. Do vedení šli borci z Kyjova, avšak za 2 minuty přišla naše odpověď. Poté jsme hráli další oslabení, ve kterém jsme dokonce udeřili, ale 35 vteřin před koncem druhé periody byl stav opět vyrovnaný.
Třetí třetina byla hodně vyhrocená. My jsme opět nevyužili početní výhodu, a tak udeřil v přesilovce 3 na 4 soupeř. Poslední slovo však bylo naše. Soupeř se nechal opět vyloučit a my konečně využili přésu a dovedli zápas do nájezdů. V nájezdech jsme byli úspěšnější a odvezli jsme si aspoň 2 body.