Související zápasy

SHRNUTÍ DALŠÍHO TURNAJE U17

V sobotu se dorostenci představili na ligovém turnaji v Blansku. V prvním utkání vyzvali brněnský Hattrick B, ve druhém zápase pak změřili síly s domácím Atlasem. Shrnutí obou utkání a komentář trenéra Lukáše Růžičky naleznete níže.

FBK Atlas Blansko - Aligators U17 2:3
branky: 10. Filip Navrátil, 20. Vojtěch Nechuta - 6. Tobiáš Charvát, 33. Matěj Stavělík, 37. Milan Hrubý; rozhodčí: Radek Šafář - Tomáš Dvořák; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Štěpán Chabiča ? - Denisa Konečná ?; po třetinách: 1:1, 1:0, 0:2

FBŠ Hattrick Brno B - Aligators U17 8:7pn
branky: 1. Milan Hradil, 18. Marek Konečný, 28. Marek Konečný, 29. Marek Konečný, 37. Matěj Bartoloměj Pitlach, 38. Milan Hradil, 41. Milan Hradil, N Milan Hradil - 8. Vojtěch Buchta, 20. Igor Konstant, 23. Metoděj Sedláček, 26. Martin Sigmund, 30. Martin Sigmund, 37. Ivan Drtil, 39. Tomáš Soják; rozhodčí: Radek Šafář - Tomáš Dvořák; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Jan Pimek ? - Denisa Konečná ?; po třetinách: 1:1, 3:4, 3:2