Související zápasy

JUNIORŮM SE DOMÁCÍ TURNAJ NEPOVEDL

Junioři v neděli změřili své síly se soupeři na domácí půdě v Křenovicích. Postupně se utkali se silným Zlínem a týmem Atlas Blansko. Jak se týmu dařilo se dozvíte v reportáži níže.

Zlín Lions - Aligators U19 5:3
branky: 5. Martin Čuba, 8. Martin Čuba, 21. Nikolas Papazachariu, 21. Matěj Tkadlec, 41. Šimon Horák - 29. Kryštof Drápal, 45. Šimon Grega, 45. Jiří Horák; rozhodčí: Zdeněk Dolíhal - Daniel Galanský; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Drábek ? - Zdeněk Korec ?; po třetinách: 2:0, 2:1, 1:2

Aligators U19 - FBK Atlas Blansko 3:4
branky: 3. Jiří Horák, 4. Jan Jeřábek, 24. Jan Jeřábek - 2. Stanislav Holík, 12. Vojtěch Polách, 25. Ondřej Navrátil, 27. Jan Kobylka; rozhodčí: Martin Kohoutek - Tadeáš Grega; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Zdeněk Korec ? - Michal Černošek ?; po třetinách: 2:2, 1:2, 0:0

Hodnocení trenéra U19, Lukáše Růžičky:
Domácí turnaj juniorky měl být ukázkou skvělého florbalu. Postavení v tabulce i prozatímní výkony v soutěži nám ukázaly, že se tým posunul. Úvodní zápas patří k těm, které jsou výzvy a zkoušky zároveň. Náročný, technický a dynamický projev Zlína dělá všem týmům v soutěži problémy. Nasazení a velká snaha přispěly k velmi pěknému utkání, kde jsme však s menší přesností a klidem na holích nedokázali vsítit více jak 3 branky a naopak soupeřovi jsme darovali dvě vlastní. Výsledek 3:5 odpovídá průběhu a gratulace soupeři. Naopak druhý zápas proti Blansku měl být návratu k naší hře na balónku, kombinace a radosti z utkání. My však k němu přistoupili ledabylým přístupem jít před utkáním a přenesli do utkání. Kromě nasazení, které snese parametry neměla naše hra, kombinace, komunikace nebo bránění úroveň soutěže natož juniorské kategorie. Nejhorší výkon týmu od doby našeho trenérského příchodu navíc proti soupeři, který bychom porazili v devatenácti z dvaceti možných utkání. Čeká nás hodně práce !!