Související zápasy

JUNIORKY SI PŘIPSALY PRVNÍ VÍTĚZSTVÍ

Juniorky hrající 2. ligu žen se o víkendu představily na dalším turnaji. Jejich soupeřkami tentokrát byly hráčky Uherského Brodu a Hluku. S druhými zmíněnými juniorky uhrály první vítězství v dospělé kategorii! Komentář trenérky naleznete níže.

1. AC Uherský Brod - Aligators WU19 7:2
branky: 9. Kateřina Eliášová, 9. Tereza Mošťková, 23. Kateřina Sedláčková, 26. Helena Brnulová, 31. Barbora Sedláčková, 33. Martina Indrová, 39. Nikol Šobáňová - 17. Valerie Damborská, 35. Viktorie Damborská; rozhodčí: Tomáš Kašík - Petr Vystrčil; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Veronika Ištvánková ? - Denisa Konečná ?; po třetinách: 2:0, 2:1, 3:1

Aligators WU19 - FBK Spartak Hluk 4:2
branky: 2. Lucie Sekaninová, 24. Valerie Damborská, 37. Nikol Zoubková, 37. Nikol Zoubková - 9. Simona Krchňáčková, 16. Simona Krchňáčková; rozhodčí: Tomáš Kašík - Milan Pobořil; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Denisa Konečná ? - Petra Kretková ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:0