Související zápasy

DOROSTENCI ZAPSALI “PĚTKU”

Dorostenci se 7.10. představili v Kyjově, kde sehráli dva zápasy s týmy Kyjova a Slovácka. 5ka naštěstí neznamená známku výkonu, ale počet bodů, které dorostenci získali.

První zápas jsme hráli proti Slovácku. Pořádně jsme nevěděli, co očekávat. Ve 22. vteřině zápasu se prosadil Martin SIgmund, který rozjel brankostroj první třetiny, která skončila 8:3 v náš prospěch. Zbylé dvě třetiny byly neméně atraktivní, bohužel díky spoustě neproměněných šancí jsme se nedočkali tolika gólů a utkání nakonec skončilo 12:6 v náš prospěch. Za zmínku rozhodně stojí hattricky Marťase Sigmunda a Vojty Buchty, také však 6 bodů Honzy Jeřábka..

Ve druhém zápase proti Kyjovu jsme přesně věděli, co od soupeře očekávat a na co si dávat pozor. Nakonec jsme to byli my, kdo otevřel skóre utkání, avšak do konce první třetiny dokázal soupeř vyrovnat. Ve druhé třetině jsme šli opět do vedení, než jsme se stihli doradovat, už bylo opět srovnáno. Na konci druhé třetiny jsme se nechali vyloučit a přišel trest v podobě gólu 8 vteřin před koncem třetiny. Do třetí periody jsme šli s hlavou nahoře, ovšem se opět ukázala naše neproduktivita. Ve 36. minutě dokonce soupeř odskočil na dvě branky, Vojta Buchta však za 2 minuty hned odpověděl a bylo to zase jen o gól. Závěrečné minuty se blížily. Minutu před koncem jsme si vzali time-out a připravili se na hru v 6 lidech. Ta dopadla velmi úspěšně, jelikož Martin Sigmund se objevil tam, kde ho bylo potřeba a rozhodl o tom, že tohle utkání rozhodnou nájezdy.
Denča Konečná ke skvělému výkonu v brankovišti přidala dva úspěšně chycené nájezdy, my dali 2 ze 3 pokusů a to rozhodlo o dvou bodech pro nás.