Související zápasy

DOROSTENCI MAJÍ ZA SEBOU TĚŽKÉHO SOUPEŘE

Dorostenci se v sobotu představili ve Sportovní hale Valtice, kde se utkali s těžkým Vsetínem a Kroměříží. Tým pod vedením Lukáše Růžičky, Tomáše Linharta a Zbyňka Fasory si připsal 3 body za jedno vítězství. Reportáž k turnaji naleznete níže.

Aligators U17 - Florbal Vsetín 3:10
branky: 6. Jakub Havíř, 8. Martin Sigmund, 17. Martin Sigmund - 1. Martin Kovář, 13. David Malý, 18. Adam Procházka, 20. Martin Kovář, 20. Kryštof Poruba, 23. Kryštof Poruba, 25. Jakub Slováček, 27. Vítek Grigar, 28. Lukáš Zbranek, 37. Adam Hegar; rozhodčí: Ondřej Braha - Patrik Navrátil; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Martin Zukal ? - Lukáš Mucska -3; po třetinách: 2:2, 1:7, 0:1

SFK Kozel Kroměříž - Aligators U17 3:8
branky: 7. Patrik Matoušek, 38. Vlastimil Kolman, 39. Ivan Drtil - 5. Petr Pažický, 14. Jan Jeřábek, 19. Martin Sigmund, 26. Ivan Drtil, 30. Matěj Stavělík, 32. Petr Pažický, 37. Matěj Stavělík, 39. Jan Jeřábek; rozhodčí: Ondřej Braha - Patrik Navrátil; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tobiáš Surma ? - Denisa Konečná ?; po třetinách: 1:2, 0:3, 2:3